Két ország - Egy iskola
- Európa közepén

Stellenangebote / Bewerbungen

Herr Thomas Mahrenholtz, Schulleiter der Deutschen Schule Budapest, steht Anfang des kommenden Jahres in folgenden Zeiträumen für persönliche Gespräche in Deutschland zur Verfügung:

Fr. 10.02. - So. 12.02. München
Mi. 15.02. - Sa. 18.02. Stuttgart (didacta)
Di. 30.05. - So. 04.06. Berlin

Für eine Terminabsprache wenden Sie sich bitte direkt an Herrn Mahrenholtz unter direktor@deutscheschule.hu

Thomas Mahrenholtz, Schulleiter

A Deutsche Schule Budapest igazgatójaként szeretettel üdvözlöm honlapunk látogatóit!

Kik vagyunk mi?

A Budapesti Német Iskola a német és a magyar kultúra találkozásának iskolája, ahol a magyar tanulók a német és a magyar érettségi bizonyítványt egyaránt megszerezhetik, a német tanulók pedig a németországi „Real-, ill. Hauptschulabschluss” képesítéshez is juthatnak. A vizsgákhoz vezető út során arra törekszünk, hogy a hozzánk járó gyerekek és fiatalok megismerjék és értsék a német és magyar kultúrát, hogy toleráns, a világra nyitott és felelősségteljes felnőttekké neveljük őket, akik megtalálják helyüket az egyesülő Európában.

Egy iskola Európa közepén - két ország arculatával

Thomas Mahrenholtz
Igazgató

Nyelvtanulás - A sokszínűség megélése

A külföldi német iskolák hálózatában

Út a német és magyar egyetemekre

2017. február 24. és március 3.

a 2017/18-as tanévtől
teljes munkaidő